Plavecké závody

Rok: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012

Prosinec 2017
16. 12. Plzeňský vodník Plzeň - Lochotín 25
09. 12. – 10. 12. Zimní MČR žactva - 12 let Kopřivnice 25
09. 12. – 10. 12. Zimní MČR žactva - 13 let Trutnov 25
09. 12. – 10. 12. Zimní MČR žactva - 14 let Prostějov 25
07. 12. – 10. 12. 5. Int. Österr. Kurzbahnstaatsmeisterschaften 2017 Graz /AUT/ 25
02. 12. Pohár ČR žactva - 10 let Chomutov 25
02. 12. – 03. 12. Pohár ČR žactva - 11 let Mladá Boleslav 25
Listopad 2017
23. 11. – 26. 11. Zimní MČR dorostu a dospělých Plzeň - Slovany 25
18. 11. – 19. 11. Podzimní Krajský přebor žactva 12 - 14 let Plzeň - Radbuza 25
11. 11. – 12. 11. Velká cena Brna (8. kolo ČP) Brno - Lesná 25
11. 11. Podzimní Krajský přebor žactva 8 - 11 let Tachov 25
04. 11. Cena zpívající fontány Mariánské Lázně 25
04. 11. Lounský pohár LUNA Litvínov 25
04. 11. – 05. 11. AXIS CUP (7. kolo ČP) Jihlava 25
03. 11. – 04. 11. Cena Krnovska + vyhlášení ČP v dálkovém plavání Krnov 25
Říjen 2017
21. 10. Sokolovský kapřík Sokolov 25
20. 10. – 22. 10. Plzeňské sprinty - 21. ročník (6. kolo ČP) Plzeň - Slovany 25
15. 10. Velká cena Prahy Praha - Radlice 25
14. 10. Podzimní cena Motorletu Praha - Radlice 25
14. 10. Litvínovský pohár Litvínov 25
14. 10. Otavský pohár Písek 25
07. 10. Velká cena Plzně Plzeň - Radbuza 25
07. 10. – 08. 10. Velká cena Trutnova Trutnov 25
Září 2017
30. 09. Velká cena Chodska Domažlice 25
22. 09. – 23. 09. Velká cena Chomutova Chomutov 25
09. 09. – 10. 09. Velká cena Znojma Znojmo - venkovní bazén 25
Pro družstva: JSA, JSB, JSC
Červenec 2017
06. 07. – 09. 07. Letní MČR dorostu a dospělých Praha - Podolí 50
Pro nominované z družstev: JSA, JSB, JSC, ŽA, ŽB
Červen 2017
26. 06. – 28. 06. Hry Letní olympiády dětí a mládeže Brno - Lužánky 50
Pouze pro nominované z ročníku 2003, 2004, 2005
17. 06. Letní pohár ČR desetiletých Mladá Boleslav 25
Pro nominované z družstev: PI, PII, ŽL
17. 06. – 18. 06. Letní pohár ČR jedenáctiletých Plzeň - Slovany 25
Pro nominované z družstev: PI, PII, ŽL
10. 06. – 11. 06. Letní mistrovství ČR staršího žactva - 13 let Ostrava 50
Pro nominované z družstev: ŽA, ŽB, ŽC, ŽL
10. 06. – 11. 06. Letní mistrovství ČR staršího žactva - 14 let Pardubice 50
Pro nominované z družstev: ŽA, ŽB
10. 06. – 11. 06. Letní mistrovství ČR mladšího žactva - 12 let Zlín 25
Pro nominované z družstev: ŽC, ŽL, PI
03. 06. Jarní krajský přebor žactva 8 - 11 let Tachov 25
Pro družstva: PI, PII, ŽL, Kosatky
03. 06. – 04. 06. 22nd Swimming Euromeeting Cernay /FRA/ 25
http://www.bazenslovany.cz/plavecky-klub/soustredeni-zahranicni-akce/
02. 06. – 04. 06. Praha 2017 Praha - Podolí /VEB/ 50
Květen 2017
27. 05. – 28. 05. Jarní krajský přebor žactva 12 - 14 let Domažlice 25
27. 05. Strakonický Zlatý FEZ Strakonice - venkovní bazén 50
26. 05. – 28. 05. Velká cena Slovenska Bratislava /SVK/ 50
19. 05. – 21. 05. Velká cena Pardubic - 3. kolo ČP Pardubice 50
Pro družstva: ŽB, JSC
13. 05. – 14. 05. Arena Swim Meeting Regensburg /SRN/ 50
13. 05. – 14. 05. Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí nad Labem 50
Pro družstva: ŽC
05. 05. – 06. 05. Západočeský pohár Plzeň - Slovany 50
Pro družstva: ŽB, ŽC, ŽD, JSC
Duben 2017
29. 04. Memoriál Jaroslava Jezbery Chomutov 25
Pro družstva: PI, ŽL
29. 04. – 30. 04. Velká cena Ostravy - 2. kolo ČP Ostrava 50
Pro družstva: JSC
22. 04. Písecký pulec 2017 Písek 25
Pro družstva: Kosatky
21. 04. – 23. 04. Velká cena Ústí nad Labem Ústí nad Labem 50
20. 04. – 23. 04. ATUS GRAZ TROPHY 2017 Graz /AUT/ 50
Pro družstva: JSA, JSB
14. 04. – 15. 04. Finále MČR družstev Plzeň - Slovany 50
Pouze pro nominované dle výsledků ze semifinále
08. 04. Tachovský pohár Tachov 25
Jen pro plavce s nejmenším počtem zaplavaných závodů
08. 04. – 09. 04. Multinations Junior Swimming Meet 2017 Praha - Podolí 50
Reprezentanti - mladší junioři
02. 04. MČR v dálkovém plavání (3 km a 5 km) Praha - Podolí 50
01. 04. Jarní cena Prahy Praha - Podolí 50
Pro družstva: ŽB, ŽC, ŽL, JSC
Březen 2017
25. 03. Košařův memoriál Plzeň - Radbuza 25
Pro družstva: ŽB, ŽD, ŽL, PI, PII, JSC, Kosatky
25. 03. Velikonoční závody Praha - Radlice 25
Pro družstva: ŽC, PI, PII
25. 03. – 26. 03. Banská Bystrica CUP 2017 Banská Bystrica 50
18. 03. – 19. 03. Velká cena Hradce Králové - 1. kolo ČP Hradec Králové 50
Pro družstva: ŽB, JSC
11. 03. – 12. 03. Semifinále MČR družstev Praha - Podolí 50
Pouze pro nominované z dle výsledků z 1. kola
03. 03. – 04. 03. Plzeňský vytrvalec a Mem. J. Jezbery na 800VZ a 1500VZ Plzeň - Slovany 50
Pro družstva: ŽB, ŽD, ŽL, PI, PII
Únor 2017
25. 02. Malá cena Chodska Domažlice 25
Pro družstva: ŽB, ŽC, ŽD, PI, PII, Kosatky
25. 02. České Budějovice 2017 České Budějovice 50
Pro družstva: ŽB, ŽL, PI, PII
10. 02. Klubové závody pro nejmenší Plzeň - Lochotín 25
Pro ročníky narození 2005 a mladší (přípravky a předpřípravky)
Leden 2017
21. 01. 1. kolo MČR družstev Plzeň - Slovany 25
Plavou nominovaní dle soupisek - sraz vždy před začátkem rozplavání