Plavecké závody

Rok: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012

Prosinec 2016
19. 12. Plzeňský vodník Plzeň - Slovany 25
Pro nejmenší z družstev: ŽL, PI
15. 12. – 18. 12. Zimní Mistrovství ČR dorostu a dospělých - 10. kolo ČP Plzeň - Slovany 25
Pro družstva: JSA, JSB, JSC, JSD
10. 12. – 11. 12. Zimní Pohár ČR 10 + 11 let Plzeň - Slovany 25
Pro nominované z družstev: ŽC, ŽL, PI
03. 12. – 04. 12. Zimní MČR žactva - 14 let Kopřivnice 25
Pro nominované z družstev: ŽA, JSB, JSC, JSD
03. 12. – 04. 12. Zimní MČR žactva - 12 let Trutnov 25
Pro nominované z družstev: ŽL, ŽA, ŽB, ŽC
03. 12. – 04. 12. Zimní MČR žactva - 13 let Mladá Boleslav 25
Pro nominované z družstev: ŽA, ŽB
Listopad 2016
26. 11. Podzimní Krajský přebor žactva 10 - 11 let + 8 - 9 let Tachov 25
Pro družstva: ŽL, ŽC, PI
26. 11. – 27. 11. Vánoční cena města Zlína Zlín 25
Pro jednotlivce
19. 11. – 20. 11. Velká cena Brna (8. kolo ČP) Brno - Lesná 25
Pro družstva: JSA, JSB, JSC,
19. 11. – 20. 11. Podzimní Krajský přebor žactva 12 - 14 let Plzeň - Radbuza 25
Pro družstva: JSC, JSD, ŽL, ŽA, ŽB, ŽC, ŽD
17. 11. – 20. 11. Mezinárodní mistrovství Rakouska Graz /AUT/ 25
Pro družstva: JSA
05. 11. – 06. 11. AXIS CUP (7. kolo ČP) Jihlava 25
Pro družstva: JSC, JSD
05. 11. Závody zpívající fontány Mariánské Lázně 25
04. 11. – 05. 11. Cena Krnovska Krnov 25
03. 11. Klubové závody - podzim Plzeň - Lochotín 25
JEN PRO ŽACTVO (ŽA-ŽD, PI-PIV, Žraloci I + II) - POZOR ZMĚNA TERMÍNU !!!
Říjen 2016
22. 10. Sokolovský kapřík Sokolov 25
Pro družstva: ŽL,
22. 10. Otavský pohár Písek 25
Zde si můžete prohlédnout fotografie --- http://pkpi.rajce.idnes.cz/
14. 10. – 16. 10. Plzeňské sprinty - 20. ročník (6. kolo ČP) Plzeň - Slovany 25
Pro družstva: JSA, JSB, JSC, JSD, ŽA
09. 10. Velká cena Prahy Praha - Radlice 25
Pro družstva: JSC, JSB, JSD
08. 10. Podzimní cena Motorletu Praha - Radlice 25
Pro družstva: JSC, ŽL, ŽA, ŽB, ŽC
01. 10. Velká cena Plzně Plzeň - Radbuza 25
Pro družstva: JSB, ŽB, ŽC, JSD, ŽA, ŽL, PI, JSC, ŽD
Září 2016
24. 09. Memoriál Ing. Slavoše Sobotky Beroun 25
Pro družstva: ŽC, ŽD, ŽL
24. 09. Cena města Mladé Boleslavi a Mem. M. Tottera Mladá Boleslav 25
Pro družstva: ŽA
23. 09. – 24. 09. Velká cena Chomutova Chomutov 25
Pro družstva: JSB, JSC
17. 09. Velká cena Chodska Domažlice 25
Pro družstva: PI, ŽB, ŽL
10. 09. – 11. 09. Velká cena Znojma Znojmo - venkovní bazén 25
Pro družstva: JSA
Červenec 2016
01. 07. – 03. 07. Letní MČR Pardubice 50
Červen 2016
25. 06. – 26. 06. Letní MČR staršího žactva Ústí nad Labem 50
25. 06. – 26. 06. Letní MČR mladšího žactva Brno - Lesná 25
18. 06. Strakonický Zlatý FEZ Strakonice - venkovní bazén 50
17. 06. – 19. 06. Letní MČR dorostu Plzeň - Slovany 50
11. 06. Letní Pohár ČR - 10 let Jindřichův Hradec 25
11. 06. – 12. 06. Letní Pohár ČR - 11 let Domažlice 25
03. 06. – 05. 06. Praha 2016 - ČP Praha - Podolí 50
Květen 2016
28. 05. – 29. 05. Jarní krajský přebor žactva 12 - 14 let Plzeň - Radbuza 25
21. 05. Jarní krajský přebor žactva 10 - 11 let Tachov 25
21. 05. – 22. 05. Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí nad Labem 50
14. 05. Košařův memoriál Plzeň - Radbuza 25
14. 05. – 15. 05. Euromeeting de Natation Cernay Cernay /FRA/ 25
07. 05. – 08. 05. Mezinárodní letní Mistrovství ČR masters Pardubice 50
Duben 2016
30. 04. Memoriál Jaroslava Jezbery Chomutov 25
30. 04. – 01. 05. Velká cena Ostravy Ostrava 50
29. 04. – 01. 05. Arena Swim Meeting Regensburg /SRN/ 50
23. 04. – 24. 04. Velká cena Ústí nad Labem Ústí n/L 50
16. 04. – 17. 04. Velká cena Pardubic - ČP Pardubice 50
16. 04. Pohár nejmladšího žactva Roudnice nad Labem 25
10. 04. Mistrovství ČR v DP - 5 km Praha - Podolí 50
09. 04. Tachovský pohár Tachov 25
09. 04. Jarní cena Prahy Praha - Podolí 50
08. 04. – 10. 04. Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2016 Graz /AUT/ 50
02. 04. Západočeský pohár Plzeň - Slovany 50
02. 04. Písecký pulec 2016 Písek 25
Březen 2016
26. 03. Velikonoční závody Praha - Radlice 25
25. 03. – 26. 03. Finále MČR družstev Ostrava 50
19. 03. Velká cena Olomouce a Mem. J. Opletala Olomouc 50
18. 03. – 19. 03. Plzeňský vytrvalec a Mem. J. Jezbery na 800VZ a 1500VZ (jen žactvo) Plzeň - Slovany 50
12. 03. – 13. 03. Velká cena Hradce Králové - 1. kolo ČP Hradec Králové 50
05. 03. – 06. 03. Semifinále MČR družstev Praha - Podolí 50
05. 03. – 06. 03. PAMINA NACHWUCHSSCHWIMMFEST Bad Bergzabern /SRN/ 25
Únor 2016
27. 02. České Budějovice 2016 České Budějovice 50
20. 02. Malá cena Chodska Domažlice 25
Leden 2016
23. 01. 1. kolo MČR družstev Plzeň - Slovany 25
23. 01. Rakovnický vorvaň Rakovník 25