Plavecké závody

Rok: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012

Prosinec 2014
18. 12. – 21. 09. Zimní MČR dorostu a dospělých Plzeň - Slovany 25
17. 12. Plzeňský vodník Plzeň - Slovany 25
14. 12. Meeting des Jeunes Illfurth /FRA/ 25
13. 12. – 14. 12. Zimní MČR žactva - 12 let Trutnov 25
13. 12. – 14. 12. Zimní MČR žactva - 13 let Prostějov 25
13. 12. – 14. 12. Zimní MČR žactva - 14 let Kopřivnice 25
06. 12. – 07. 09. Zimní Pohár ČR 10 + 11 let Plzeň - Slovany 25
Listopad 2014
29. 11. – 30. 11. Krajský přebor žactva 12 až 14 let Domažlice 25
29. 11. Vánoční závody Most 25
22. 11. Krajský přebor žactva 10 a 11 let Plzeň - Slovany 25
15. 11. – 16. 11. Velká cena Brna Brno - Lesná 25
13. 11. Klubové závody - podzim 3. část Plzeň - Lochotín 25
08. 11. Cena zpívající fontány Mariánské Lázně 25
07. 11. – 08. 11. Cena Krnovska - vyhlášení ČP v dálkovém plavání Krnov 25
01. 11. – 02. 11. AXIS CUP (7. kolo ČP) Jihlava 25
Říjen 2014
25. 10. SPEEDO - JUNIOR MEETING Eichstätt /SRN/ 25
23. 10. Klubové závody - podzim 2. část Plzeň - Lochotín 25
17. 10. – 19. 10. Plzeňské sprinty - 18. ročník (6. kolo ČP) Plzeň - Slovany 25
12. 10. Velká cena Prahy Praha - Radlice 25
11. 10. Sokolovský kapřík Sokolov 25
11. 10. Podzimní cena Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec 25
11. 10. Podzimní cena Motorletu Praha - Radlice 25
04. 10. Velká cena Plzně Plzeň - Radbuza 25
02. 10. Klubové závody - podzim 1. část Plzeň - Lochotín 25
Září 2014
26. 09. – 27. 09. Velká cena Chomutova Chomutov 25
20. 09. Velká cena Chodska Domažlice 25
20. 09. Memoriál Ing. Slavoše Sobotky Beroun 25
20. 09. – 21. 09. Velká cena Znojma Znojmo 25
Srpen 2014
Červenec 2014
11. 07. – 13. 07. Letni mistrovství ČR - 5. kolo ČP Praha Podolí 50
Červen 2014
21. 06. Strakonický Zlatý FEZ Strakonice 50
20. 06. – 22. 06. Letní mistrovství ČR dorostu Ústí n/L 50
14. 06. – 15. 06. Letní mistrovství ČR mladšího žactva Chomutov 25
14. 06. – 15. 06. Letní mistrovství ČR staršího žactva Pardubice 50
07. 06. – 08. 06. Letní pohár ČR desetiletých Jindřichův Hradec 25
07. 06. – 08. 06. Letní pohár ČR jedenáctiletých Domažlice 25
07. 06. – 08. 06. 19th Swimming Euromeeting Cernay /FRA/ 25
Květen 2014
31. 05. – 01. 06. Praha 2014 - 4. kolo ČP Praha Podolí 50
31. 05. – 01. 06. Krajský přebor žactva 12 až 14 let Plzeň Radbuza 25
24. 05. Krajský přebor žactva 10 a 11 let Tachov 25
23. 05. – 25. 05. Velká cena Slovenska Bratislava /SVK/ 50
17. 05. – 18. 05. Velká cena města Pardubic - 3. kolo ČP Pardubice 50
11. 05. Mistrovství ČR v DP - 10 km Plzeň - Slovany 50
10. 05. – 11. 05. Západočeský pohár Plzeň - Slovany 50
09. 05. – 11. 05. Internationales Arena Swim Meeting Regensburg /SRN/ 50
03. 05. – 04. 05. Mezistátní utkání CZE-POL-SVK-HUN Pardubice 50
02. 05. – 04. 05. Mistrovství Belgie Antverpy /BEL/ 50
01. 05. Meeting du Muguet Illfurth /FRA/ - Tagolsheim 25
Duben 2014
26. 04. – 27. 04. VC Ostravy - 2. kolo ČP Ostrava 50
12. 04. – 13. 04. Mezistátní utkání Alexandroupolis /GRE/ 50
12. 04. Jarní cena Prahy Praha Podolí 50
10. 04. Klubové závody III. část Plzeň - Lochotín 25
05. 04. – 06. 04. Finále MČR družstev Brno Lužánky 50
05. 04. Velikonoční závody Praha Radlice 25
05. 04. Tachovský pohár Tachov 25
Březen 2014
29. 03. – 30. 03. Velká cena města Ústí n. Labem Ústí n/L 50
29. 03. – 30. 03. Jarní pohár Hradce Králové Hradec Králové 50
27. 03. Klubové závody II. část Plzeň - Slovany 25
22. 03. – 23. 03. Velká cena Českých Budějovic - 1. kolo ČP České Budějovice 50
15. 03. – 16. 03. PAMINA NACHWUCHSSCHWIMMFEST Bad Bergzabern /SRN/ 25
15. 03. – 16. 03. Plzeňský vytrvalec - 26. ročník Plzeň Slovany 50
08. 03. Semifinále MČR družstev Praha Podolí 50
01. 03. České Budějovice 2014 České Budějovice 50
Únor 2014
27. 02. Klubové závody I. část Plzeň - Slovany 25
22. 02. Malá cena PROSEN Louny Louny 25
22. 02. Košařův memoriál Plzeň Radbuza 25
08. 02. Malá cena Chodska Domažlice 25
08. 02. Litoměřický kalich Litoměřice 25
08. 02. 1. kolo MČR družstev Plzeň Slovany 25
Leden 2014
18. 01. Neratovický pohár Neratovice 25