Plavecké závody

Rok: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012

Prosinec 2013
21. 12. Plzeňský vodník Plzeň Slovany 25
14. 12. – 15. 12. Zimní mistrovství ČR 12letého žactva Prostějov 25
14. 12. – 15. 12. Zimní mistrovství ČR 13letého žactva Trutnov 25
14. 12. – 15. 12. Zimní mistrovství ČR 14letého žactva Kopřivnice 25
12. 12. – 15. 12. Mistrovství Evropy na 25m bazénu Herning - Dánsko 25
07. 12. – 08. 12. Zimní pohár ČR 10tiletých + 11tiletých Plzeň Slovany 25
07. 12. Vánoční plavecké závody Most 25
06. 12. 12. Fridericiana Sprintnacht Karlsruhe /SRN/ 25
Listopad 2013
28. 11. – 01. 12. Zimní MČR dorost a dospělí - 9.kolo ČP Plzeň Slovany 25
23. 11. – 24. 11. Podzimní krajský přebor žactva 12 - 14 let Domažlice 25
16. 11. – 17. 11. VC Brna - 8.kolo ČP Brno - Lesná 25
16. 11. Podzimní krajský přebor žactva 10 - 11 let Tachov 25
07. 11. Klubové závody III. část Plzeň Slovany 25
02. 11. Cena Zpívající fontány Mariánské lázně 25
02. 11. – 03. 11. AXIS Cup - 7.kolo ČP Jihlava 25
02. 11. Cena Krnovska Krnov 25
Říjen 2013
19. 10. – 20. 10. Plzeňské sprinty - 6.kolo ČP Plzeň Slovany 25
13. 10. Velká cena Prahy Praha - Radlice 25
12. 10. Podzimní cena Motorletu Praha - Radlice 25
12. 10. Sokolovský kapřík Sokolov 25
10. 10. Klubové závody II. část Plzeň Slovany 25
05. 10. Velká cena města Plzně Plzeň Radbuza 25
Září 2013
28. 09. – 29. 09. Velká cena Chomutova - 30. ročník Chomutov 25
21. 09. Memoriál Ing. Slavoše Sobotky Beroun 25
21. 09. Velká cena Chodska Domažlice 25
21. 09. – 22. 09. Velká cena Znojma Znojmo 25
19. 09. Klubové závody I. část Plzeň Slovany 25
Červen 2013
28. 06. – 30. 06. Mistrovství ČR - 5.kolo ČP Pardubice 50
23. 06. – 28. 06. Olympiáda dětí a mládeže Zlín 25
22. 06. – 23. 06. Letní pohár ČR 10tiletého žactva Domažlice 25
22. 06. – 23. 06. Letní pohár ČR 11tiletého žactva Chomutov 25
15. 06. Strakonický Zlatý FEZ Strakonice 50
14. 06. – 16. 06. Letní MČR dorostu Plzeň - Slovany 50
10. 06. – 11. 06. Akademické Mistrovství ČR Praha - Hostivař 25
08. 06. – 09. 06. Letní MČR mladšího žactva Kopřivnice 25
08. 06. – 09. 06. Letní MČR staršího žactva České Budějovice 50
08. 06. Krajský přebor žactva 10 a 11 let Plzeň - Radbuza 25
01. 06. – 02. 06. Praha 2013 - 4.kolo ČP Praha - Podolí 50
Květen 2013
25. 05. Pohár karlovarského Vřídla Karlovy Vary 50
18. 05. – 19. 05. VC Pardubic - 3.kolo ČP Pardubice 50
18. 05. – 19. 05. Krajský přebor žactva 12 až 14 let Plzeň - Slovany 25
18. 05. – 19. 05. 18th swimming Euromeeting Cernay /FRA/ 25
10. 05. – 12. 05. Orca Cup 2013 Bratislava /SVK/ 50
04. 05. – 05. 05. Západočeský pohár Plzeň - Slovany 50
01. 05. Meeting du Muguet Illfurth /FRA/ 25
Duben 2013
27. 04. – 28. 04. VC Ostravy - 2.kolo ČP Ostrava 50
27. 04. Košařův memoriál Plzeň - Radbuza 25
20. 04. – 21. 04. Finále MČR družstev Brno - Lužánky 50
18. 04. Klubové závody - III. část Plzeň - Slovany 25
13. 04. Jarní cena Prahy Praha - Podolí 50
12. 04. – 14. 04. Velká cena Popradu Poprad /SVK/ 50
06. 04. Tachovský pohár Tachov 25
06. 04. – 07. 04. Velká cena Ústí nad Labem Ústí nad Labem 50
06. 04. – 07. 04. MU mladších juniorů Poznaň /POL/ 50
Březen 2013
30. 03. – 31. 03. Plzeňský vytrvalec - 25.ročník Plzeň - Slovany 50
23. 03. – 24. 03. VC Českých Budějovic - I.kolo ČP České Budějovice 50
21. 03. Klubové závody - II. část Plzeň - Slovany 25
16. 03. – 17. 03. Jarní pohár města Hradce Králové Hradec Králové 50
16. 03. – 17. 03. 3rd international PAMINA nachwuchsschwimmfest Bad Bergzabern /SRN/ 25
16. 03. Karvinský motýlkářský trojboj Karviná 25
16. 03. – 17. 03. Veľká cena Trnavy Trnava 25
09. 03. – 10. 03. Semifinále MČR družstev Praha - Podolí 50
02. 03. Velikonoční závody Praha - Radlice 25
02. 03. České Budějovice 2013 České Budějovice 50
Únor 2013
21. 02. Klubové závody - I. část Plzeň - Slovany 25
16. 02. 1. kolo MČR družstev Plzeň - Slovany 25
16. 02. Malá cena PROSEN Louny Louny 25
Leden 2013
26. 01. Litoměřický kalich Litoměřice 25
19. 01. Neratovický pohár Neratovice 25