Plavecký klub » Plavecké závody

Plavecké závody

Rok: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012

Prosinec 2019
16. 12. Plzeňský vodník Plzeň - Slovany 25
12. 12. – 15. 12. Zimní Mistrovství ČR dorostu a dospělých Plzeň - Slovany 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: LUKÁŠ LUHOVÝ

07. 12. – 08. 12. Zimní MČR žactva - 12 let Prostějov 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: EVA BLECHOVÁ

07. 12. – 08. 12. Zimní MČR žactva - 13 let Kopřivnice 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: KATEŘINA KLEPAČOVÁ

07. 12. – 08. 12. Zimní MČR žactva - 14 let Mladá Boleslav 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: HANA ČERNÁ

Listopad 2019
30. 11. Zimní Pohár ČR 11 let Praha - Radlice 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: RENATA KIELBERGEROVÁ

30. 11. – 01. 12. Zimní Pohár ČR 10 let Mladá Boleslav 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: ZUZANA PANÝRKOVÁ

30. 11. – 01. 12. Vánoční cena Zlína - 7. kolo ČP Zlín 25
23. 11. – 24. 11. Krajský přebor staršího žactva a dorostu Plzeň - Slovany 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: HANA ČERNÁ

16. 11. Krajský přebor mladšího žactva Plzeň - Radbuza 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: KATEŘINA KLEPAČOVÁ

16. 11. – 17. 11. Velká cena Brna Brno - Lužánky 50
09. 11. Závody zpívající fontány Mariánské Lázně 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: ZDEŇKA ŘEZÁČOVÁ

09. 11. 15. ročník Velká cena města Mostu a memoriál Jiřího Vachulky Most 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: 

07. 11. Klubové závody - 6. kolo Plzeň - Lochotín 25
02. 11. – 03. 11. AXIS CUP Jihlava 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: MARTIN PROCHÁZKA

Říjen 2019
19. 10. Sokolovský kapřík Sokolov 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: KATEŘINA KLEPAČOVÁ

18. 10. – 20. 10. Plzeňské sprinty Plzeň - Slovany 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: LUKÁŠ LUHOVÝ

13. 10. Velká cena Prahy Praha - Radlice 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: KRISTÝNA ŠTEMBEROVÁ

12. 10. Podzimní cena Motorletu Praha - Radlice 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: ZUZANA PANÝRKOVÁ

12. 10. Otavský pohár Písek 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: RENATA KIELBERGEROVÁ

10. 10. Klubové závody - 5. kolo Plzeň - Lochotín 25
05. 10. Velká cena města Plzně Plzeň - Radbuza 25

HLAVNÍ VEDOUCÍ: JANA KALČÍKOVÁ

Září 2019
28. 09. Krajský přebor mladšího, staršího žactva a dorostu na dlouhé tratě Plzeň - Slovany 25
19. 09. Klubové závody - 4. kolo Plzeň - Lochotín 25
13. 09. – 14. 09. Velká cena Chomutova Chomutov 25
07. 09. – 08. 09. Velká cena Znojma Znojmo - venkovní bazén 25
Červen 2019
24. 06. – 26. 06. Letní olympiáda dětí a mládeže Liberec 50
20. 06. – 23. 06. Letní mistrovství ČR dorostu a dospělých České Budějovice 50
15. 06. – 16. 06. Letní MČR žactva - 14 let Zlín 50
15. 06. – 16. 06. Letní MČR žactva - 13 let Plzeň - Slovany 50
15. 06. – 16. 06. Letní MČR žactva - 12 let Nový Jičín 25
08. 06. Letní Pohár ČR - 10 let Praha - Radlice 25
08. 06. – 09. 06. Letní Pohár ČR - 11 let Chomutov 25
08. 06. – 09. 06. 24th SWIMMING EUROMEETING Cernay /FRA/ 25
06. 06. Klubové závody - 3. kolo Plzeň - Lochotín 25
01. 06. – 01. 06. Strakonický Zlatý FEZ Strakonice - venkovní bazén 50
Květen 2019
31. 05. – 02. 06. Praha 2019 Praha - Podolí /venkovní bazén/ 50
25. 05. – 26. 05. Krajský přebor staršího žactva Plzeň -Radbuza 25
19. 05. Krajský přebor mladšího a staršího žactva na dlouhé tratě Plzeň - Slovany 25
18. 05. Krajský přebor mladšího žactva Tachov 25
17. 05. – 19. 05. Velká cena Pardubic - 2. kolo ČP Pardubice 50
11. 05. – 12. 05. Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí nad Labem 50
10. 05. – 12. 05. Arena Swim Meeting Regensburg /SRN/ 50
04. 05. – 05. 05. Májové Brno Brno - Lužánky 50
03. 05. – 05. 05. Velká cena Ostravy - 1. kolo ČP Ostrava 50
03. 05. – 05. 05. MU4 Osvětim /POL/ 50
02. 05. Klubové závody - 2. kolo Plzeň - Lochotín 25
Duben 2019
26. 04. – 27. 04. Plzeňský vytrvalec a Mem. J. Jezbery na 800VZ a 1500VZ Plzeň - Slovany 50
25. 04. – 29. 04. ORCA CUP 2019 Bratislava /SVK/ 50
25. 04. – 28. 04. ATUS GRAZ TROPHY 2019 Graz /AUT/ 50
16. 04. 1. kolo klubových závodů Plzeň - Lochotín 25
13. 04. Jarní cena Prahy Praha - Podolí 50
06. 04. Tachovský pohár Tachov 25
05. 04. – 07. 04. Velká cena Ústí nad Labem Ústí nad Labem 50
Březen 2019
31. 03. Velikonoční závody Praha - Radlice 25
23. 03. Písecký PULEC, 5. ročník Písek 25
22. 03. – 24. 03. Jarní cena Žiliny Žilina /SVK/ 50
16. 03. – 17. 03. PAMINA NACHWUCHSSCHWIMMFEST Bad Bergzabern /SRN/ 25
16. 03. – 17. 03. Finále MČR družstev Brno - Lužánky 50
08. 03. – 09. 03. Západočeský pohár Plzeň - Slovany 50
01. 03. – 03. 03. Velká cena Slovenska Bratislava /SVK/ 50
Únor 2019
16. 02. – 17. 02. Semifinále MČR družstev Praha - Podolí 50
02. 02. Košařův memoriál Plzeň - Radbuza 25
Leden 2019
27. 01. 1. kolo MČR družstev Plzeň - Slovany 25
19. 01. Neratovický pohár ve sprinterském víceboji