Plavecké závody

Rok: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012

Prosinec 2020
21. 12. Plzeňský vodník Plzeň - Slovany 25
17. 12. – 20. 12. Zimní MČR dorostu a dospělých Plzeň - Slovany 25
12. 12. – 13. 12. Zimní MČR žactva - 14 let Trutnov 25
12. 12. – 13. 12. Zimní MČR žactva - 13 let Mladá Boleslav 25
12. 12. – 13. 12. Zimní MČR žactva - 12 let Prostějov 25
Listopad 2020
28. 11. – 29. 11. Plzeňské sprinty Plzeň - Slovany 25
28. 11. Zimní pohár ČR - 10 let Praha - Radlice 25
28. 11. – 29. 11. Zimní pohár ČR - 11 let Mladá Boleslav 25
26. 11. KLUBOVÉ ZÁVODY - 4. KOLO Plzeň - Lochotín 25
21. 11. – 22. 11. Podzimní krajské přebory staršího žactva a dorostu Plzeň - Slovany 25
14. 11. Krajské přebory mladšího žactva Domažlice 25
14. 11. – 15. 11. Vánoční cena Zlína Zlín 25
05. 11. KLUBOVÉ ZÁVODY - 3. KOLO Plzeň - Lochotín 25
Říjen 2020
31. 10. – 01. 11. AXIS CUP Jihlava 25
11. 10. *ZRUŠENO* Velká cena Prahy Praha - Radlice 25
10. 10. *ZRUŠENO* Podzimní cena Motorletu Praha - Radlice 25
08. 10. KLUBOVÉ ZÁVODY - 2. KOLO Plzeň - Lochotín 25
03. 10. – 04. 10. Velká cena Trutnova Trutnov 25
Září 2020
26. 09. – 27. 09. Finále MČR družstev - 1. a 2. liga Pardubice 50
20. 09. Krajské přebory žactva a dorostu na dlouhé tratě Plzeň - Lochotín 25
19. 09. Velká cena Chodska Domažlice 25

Hlavní vedoucí: Zuzana Panýrková

18. 09. – 19. 09. Velká cena Chomutova Chomutov 25

Hlavní vedoucí: Hana Černá
Další vedoucí: Eva Blechová

Odhlášeni: Martin Růžička (pátek), Karolína Hlinková, Zuzana Hrdonková, Markéta Lesová, Jakub Horvát

17. 09. KLUBOVÉ ZÁVODY - 1. KOLO Plzeň - Lochotín 25
05. 09. – 06. 09. Velká cena Znojma Znojmo - plovárna Louka 25
Srpen 2020
28. 08. – 29. 08. Plzeňský vytrvalec a Mem. J. Jezbery na 800VZ a 1500VZ Plzeň - Slovany 50
Červenec 2020
04. 07. – 05. 07. CORONA CUP 2020 - DOROST A DOSPĚLÍ Praha - Podolí 50
04. 07. CORCAVID TEST Bratislava /SVK/ 50
04. 07. Bolevák 2020 Velký Bolevecký rybník
Červen 2020
30. 06. Sprintérský víceboj Plzeň - Lochotín 25
27. 06. – 28. 06. *ZRUŠENO* Letní MČR žactva - 12 let Kopřivnice 25
27. 06. – 28. 06. *ZRUŠENO* Letní MČR žactva - 13 let České Budějovice 50
27. 06. – 28. 06. *ZRUŠENO* Letní MČR žactva - 14 let Brno - Lužánky 50
27. 06. CORONA CUP 2020 - ŽACTVO Praha - Podolí 50
18. 06. – 21. 06. *ZRUŠENO* Letní MČR dorostu a dospělých Ústí nad Labem 50
13. 06. – 14. 06. *ZRUŠENO* Letní Pohár ČR - 10 let Mladá Boleslav 25
13. 06. – 14. 06. *ZRUŠENO* Letní Pohár ČR - 11 let Praha - Radlice 25
06. 06. – 07. 06. *ZRUŠENO* Krajské přebory staršího žactva 25
Květen 2020
30. 05. *ZRUŠENO* Krajské přebory mladšího žactva 25
16. 05. – 17. 05. *ZRUŠENO* MČR masters Plzeň - Slovany 50
Duben 2020
03. 04. – 04. 04. *ZRUŠENO* Západočeský pohár Plzeň - Slovany 50
Březen 2020
14. 03. – 15. 03. *ZRUŠENO* Plavecké závody v Táboře Tábor 25
13. 03. – 16. 03. *ZRUŠENO* PAMINA NACHWUCHSSCHWIMMFEST 2020 Bad Bergzabern /SRN/ 25
06. 03. – 08. 03. Velká cena Slovenska Bratislava /SVK/ 50
Únor 2020
29. 02. České Budějovice 2020 České Budějovice 50
23. 02. Krajské přebory žactva a dorostu na dlouhé tratě Plzeň - Slovany 25
22. 02. – 23. 02. Semifinále MČR družstev Praha - Podolí 50
14. 02. Neratovický pohár ve sprinterském víceboji Neratovice 25
08. 02. Malá cena Chodska Domažlice 25
Leden 2020
26. 01. 1. kolo MČR družstev Plzeň - Slovany 25
24. 01. – 26. 01. EuroMeet Luxembourg Lucembursko 50