Letní cyklistické / plavecké soustředění Prášily

14. 04. 2020

15.-22.8.2020 / JIŽ OBSAZENO

Vážení rodiče, plavci a trenéři,

v nejbližší době budou spustěny přihlášky na letní soustředění (cyklistické, plavecké) v termínu 15. - 22. 8. 2020 v Prášilech. Doufáme, že se současná situace zlepší a soustředění se opravdu uskuteční.

Soustředění bude letos pouze pro plavce z družstev JSA, JSB, JSC, ŽA, ŽB, ŽC, PL, PI A (cyklistické) a PI B, PII A, PII B (plavecké). V případě nenaplněné kapacity budou volná místa nabídnuta plavcům z družstev ŽD, JŽ, JSD, Kosatky.

Pro nejmladší a kondiční plavce našeho klubu plánujeme ve stejném termínu uspořádání příměstského táboru v bazénu na Slovanech zaměřeného na zdokonalení plavecké techniky a další sportovní hry.

Další informace budou průběžně doplňovány na naše webové stránky.

Děkujeme za Vaši trpělivost a věříme, že i v těchto týdnech doma sportujete :-).